Nabídka práce > SW DEVELOPER|VHODNÉ TAKÉ PRO ABSOLVENTY

SW DEVELOPER|VHODNÉ TAKÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Vyhovuje Ti neformální atmosféra a chceš pracovat v kolektivu pohodových lidí? Chceš být součástí týmu SW vývojářů, architektů a testerů, kteří vyvíjejí aplikace používané po celém světě? Umíš programovat a domluvíš se anglicky? Jsi absolventem VŠ nebo máš již zkušenosti s programováním? Rozšiřujeme tým a hledáme další členy!

Náplň práce:

* programování v některém z programovacích jazyků (C++, C#, Python, Rust, TypeScript, React, Angular, Vue.js, Node.js, SQL)
* komunikace s dalšími členy týmu
* spolupráce na zajímavých mezinárodních projektech

Požadavky

* min. SŠ vzdělání v oblasti IT s praxí nebo VŠ absolventi bez praxe
* znalost některého z programovacího jazyků (C++, C#, Python, Rust, TypeScript, React, Angular, Vue.js, Node.js, SQL)
* komunikativní znalost AJ
* týmový duch

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 30000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * roční finanční odměny * stravenkový paušál * flexibilní pracovní doba * home office * 5 týdnů dovolené * sick days * notebook i pro soukromé účely * výuka angličtiny nebo němčiny * interní workshopy, teambuildingy, celofiremní akce, firemní sport,
  • Místo pracoviště: Vsetín