Nabídka práce > ZÁKAZNICKÁ KVALITA | AUTOMOTIVE

ZÁKAZNICKÁ KVALITA | AUTOMOTIVE

Náplň práce

Rád komunikuješ s kolegy a máš prozákaznický přístup? Jsi tak trochu puntičkář, co má rád kvalitně odvedenou práci, která vede ke kvalitnímu výrobku? Nevadí ti řešit problémy a postarat se o jejich nápravu?

Tak to pojď zkusit k nám!

Hledáme někoho, kdo bude:

- Komunikovat se zákazníky
- Komunikovat a spolupracovat s jednotlivými odděleními
- Zpracovávat reklamace a řešit je
- Pomáhat s tvorbou nových projektů

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- AJ min. B1
- Praxe v oblasti kvality (automotive) výhodou
- Znalost MS Office, Outlook
- Řidičský průkaz B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - 25 dní volna - Možnost profesního růstu - Kafeterie - Flexibilní pracovní doba - Bonusy za docházku - Příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Jihlava