Nabídka práce > PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ

PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ

Náplň práce

Máš praxi v oblasti nákupu? Působil/a jsi ve výrobní společnosti? Angličtina ti není úplně cizí?

Tak se nám neváhej ozvat! Aktuálně hledáme NÁKUPČÍHO, co bude mít na starosti nové projekty!

Co Tě na pozici čeká?
- spolupráce s projektovým týmem na nových projektech
- tvorba nákupního plánu pro nové projekty
- kalkulace materiálových nákladů
- reportování stavu nákupních aktivit
- spolupráce na minimalizaci přebytečného materiálu pro nové modely

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- praxe v oblasti nákupu ve výrobní společnosti
- komunikativní úroveň AJ
- znalost práce v systému SAP
- uživatelská znalost MS Office (především Excel)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - pravidelná možnost homeoffice - flexibilní pracovní doba - 5 týdnů dovolené - dotované závodní stravování - systém benefitů cafeteria - výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky a mnoho dalšího
  • Místo pracoviště: Pardubice