Nabídka práce > VEDOUCÍ PROVOZU|VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

VEDOUCÍ PROVOZU|VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

Náplň práce

Do stabilní společnosti hledáme vedoucího provozu, který se nebojí nových výzev! Máte zkušenosti s vedením velkého kolektivu zaměstnanců ve výrobě a vyjednávací schopnosti? Znáte výrobní procesy a jste silná osobnost?
Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku, tak čtete dál :)

Co bude Vaší náplní práce:
* vedení 150 zaměstnanců v nepřetržitém provozu
* řízení provozu vstříkolisovny
* spolupráce na zvyšování efektivnosti a jakosti výroby
* plánování, zodpovědnost za provoz

Požadavky

* SŠ vzdělání v technickém oboru
* zkušenost na obdobné pozici
* znalost výrobních postupů
* znalost práce MS Office
* řidičský průkaz
* proaktivnost, samostatnost, komunikativnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * práce ve stabilní společnosti s dlouhou tradicí * atraktivní mzdové ohodnocení * flexibilní pracovní doba * 5 týdnů dovolené, sickdays * bonusy/prémie * příspěvek na penzijní pojištění * příspěvek na stravování * příspěvek na dojíždění * MultiSp
  • Místo pracoviště: Kroměříž