Nabídka práce > SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY | NÁBORÁK 70 000 Kč

SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY | NÁBORÁK 70 000 Kč

Náplň práce

Jsi kvalitář tělem i duší? Technické vzdělání a komunikace v angličtině jsou u Tebe samozřejmostí?

Doplň náš tým:

* Spolupráce při náběhu výroby u dodavatelů
* Preventivně ověřovat a dohlížet na dodržování požadavků kvality
* Reporting nadřízeným
* Pomoc při výběru dodavatelů

Požadavky

* SŠ nebo VŠ technického směru
* 2 roky praxe v dodavatelské kvalitě
* AJ plynně
* Znalost kvalitativních nástrojů a metod
* Znalost výrobních procesů
* Ochota cestovat mimo ČR

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 48000 CZK do 53000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Nástupní bonus 70 000 Kč * 5 týdnů dovolené * Flexibilní pracovní doba * Home Office * Bonusy a prémie * Cafeterie * Příspěvek na sport, volný čas * Vzdělávání v rámci společnosti * Příspěvek na penzijko
  • Místo pracoviště: Jihlava