Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR | VYSOČINA

PROCESNÍ INŽENÝR | VYSOČINA

Náplň práce

Pro našeho klienta obsazujeme pozici Procesního inženýra. Splňuješ-li požadavky, zašli nám svůj životopis.

Na této pozici Tě čeká:

* Podílet se na zavádění nových technologií, strojů nebo výrobků
* Tvořit výrobní postupy
* Spolupracovat na vývoji nových produktů
* Podporovat výrobu po technické stránce
* Provádět audity
* Spolupracovat s dalšími odděleními ve společnosti

Požadavky

* Min. SŠ technického zaměření
* Min. 1 rok praxe na oddělení technologie nebo ve výrobě
* AJ na úrovni B1
* Znalost výkresové dokumentace
* MS Office - uživatel
* Výhodou:
* AutoCAD, Inventor, CATIA, SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Flexibilní pracovní doba * 5 týdnů dovolené * Home Office * Jazykové vzdělávání * Příspěvek na volný čas * Příspěvek na penzijko / životko * Stravenky
  • Místo pracoviště: Velké Meziříčí