Nabídka práce > INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Náplň práce

Máš zkušenosti z oblasti kvality, domluvíš se dobře anglicky a baví tě komunikovat s lidmi?

Hledáme šikovného kolegu na pozici: INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY.

Tvým úkolem bude:
- Řízení procesu zákaznických reklamací a požadavků
- Komunikace a vyjednávání se zákazníky
- Koordinace návštěv externích zákazníků
- Zajištění rychlé reakce u zákazníka a v závodě
- Údržba a aktualizace zákaznických indikátorů a databáze zákaznických reklamací
- Zodpovědnost za rychlé uzavření zákaznických reklamací

Požadavky

- Pokročilá znalost AJ - nutností!
- Technické myšlení
- Praxe na obdobné pozici - výhodou
- Uživatelská znalost MS Office
- Dobré komunikační schopnosti
- Odpovědnost a samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzdu - 5 týdnů dovolené - 1 sick day - podporu při relokaci - dotované závodní stravování - možnost využití pružné pracovní doby - příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč - příplatek na dojíždění ve výši až 1500 Kč - penzijní připojištění - interní
  • Místo pracoviště: Jihlava