Nabídka práce > INŽENÝR/KA KVALITY

INŽENÝR/KA KVALITY

Náplň práce

Kvalitáři a kvalitářky pozor! Máte zkušenosti v oblasti kvality? Zákaznická nebo dodavatelská? Komunikujete v angličtině?

Tak hledáme právě VÁS!

Co Vás na pozici čeká?

- vyřizování reklamací včetně vedení příslušné dokumentace
- schvalování výrobků a procesu podle VDA2/PPAP
- vedení projektů na zlepšení ukazatelů kvality (PDCA)
- pravidelná analýza dat, příprava a zpracování reportů
- příprava nápravných opatření ve výrobním procesu
- koordinace procesů 5S, 8D reporty
- provádění auditů a schůzek u dodavatele

Pokud Vás pozice zaujala, stačí už jen poslat Váš životopis!

Požadavky

- praxe z oblasti kvality alespoň 2 roky
- znalost nástrojů kvality
- AJ na komunikativní úrovni
- zkušenost s provádění procesních auditů
- znalost prostředí výrobní společnosti
- analytické myšlení, organizační schopnosti, důslednost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. mzda - příspěvky na stravování - pružná pracovní doba - příspěvěk na penzijní připojištění - zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky - podpora dalšího vzdělávání a jazykových kurzů
  • Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou