Nabídka práce > Týmový lídr logistiky | Nymburk

Týmový lídr logistiky | Nymburk

Náplň práce

Hledáme zkušeného a motivovaného jednotlivce na pozici VEDOUCÍHO TÝMU LOGISTIKY do výrobní společnosti!

Co Tě čeká?

- Řídíte tým operátorů-skladníků a dalších logistických pracovníků na směně
- Zodpovídáte za správné provádění činností týmu
- Zodpovídáte za dodržování pracovní a technologické kázně a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě, sortimentu a čase
- Kontrolujete výkazy práce

Požadavky

- Máte doklad o ukončeném vzdělání (SŠ, SOU)
- Znalost PC – Word, Excel, SAP
- Platný průkaz řidiče VZV
- ŘP skupiny B
- Praxe na vedoucí pozici v oboru automotive výhodou
- Dobré organizační schopnosti , odolnost vůči stresu
- Ochota pracovat ve směnném režimu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. plat - Obědy za 30 Kč - 5 týdnů dovolené - Odměna po třech měsících 5 000 Kč a po půl roce od nástupu dalších 5 000 Kč - Příspěvek na dojíždění až 1.700,- Kč - Zázemí silné mezinárodní společnosti - Smlouvu na dobu neurčitou - Finanční o
  • Místo pracoviště: Nymburk