Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY

INŽENÝR KVALITY

Náplň práce

Máš zkušenosti v oblasti kvality?
Jsi komunikativní a řešit problémy v procesech kvality tě baví?
Umíš anglicky nebo německy?

Hledáme zkušeného kolegu na pozici INŽENÝR KVALITY.

A co bude náplní tvojí práce?
- Budeš součástí týmu, který zavádí nové technologie do sériové výroby
- Preventivní zajištění kvality v rámci industrializace sériové výroby
- Přezkoumání požadavků na výrobky a procesy se specialisty z výroby a vývoje
- Struktura a definice strategie pro produktový audit a řízení reklamací
- Budeš odpovědný za činnosti spojené s řešením problémů a se zákaznickými reklamacemi
- Řízení mezinárodních pracovních skupin v rámci řešení problémů
- Komunikace s dodavateli a zákazníky

Požadavky

- VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru strojírenství, elektrotechniky, mechatroniky nebo obdobné
- Znalost anglického nebo německého
- Zkušenosti s metodami kvality (FMEA, CP, atd.)
- Znalost techniky řešení problémů (8D, Shainin, 5xWhy, atd.)
- Ochota k cestování do zahraničí
-Vynikající komunikační a prezentační dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 48000 CZK do 53000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Nástupní bonus 70 000 Kč - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Home Office - Bonusy a prémie - Cafeterie - Příspěvek na sport, volný čas - Vzdělávání v rámci společnosti - Příspěvek na penzijko
  • Místo pracoviště: Jihlava