Nabídka práce > SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Náplň práce

Jsi absolventem SŠ nebo VŠ s technickým zaměřením?
Setkal/la jsi se ve škole nebo na praxi s 8D a PPAP metodikou?
Umíš číst v technické dokumentaci a domluvíš se anglicky nebo německy?

Super, protože právě pro tebe tu máme pozici SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY.

Tvým úkolem bude:
- Řešit reklamace zákazníků
- Řešit interní reklamace
- Uvolňovat nové výrobky do sériové výroby
- Komunikovat se zákazníky a dodavateli
- Vést zákaznické návštěvy a audity
- Koordinovat přejímky dílů externími společnostmi
- Spolupracovat na otázkách kvality s výrobou, vývojem a logistikou

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání (strojírenské zaměření výhodou)
- Pozice vhodná pro absolventy
- Znalost technické dokumentace, metodiky 8D a PPAP
- Anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
- Dobrá znalost MS Office
- Organizační schopnosti a dobré komunikační schopnosti
- Schopnost rozhodování, samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 39000 CZK do 48000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Nástupní bonus 70 000 Kč - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Home Office - Bonusy a prémie - Cafeterie - Příspěvek na sport, volný čas - Vzdělávání v rámci společnosti - Příspěvek na penzijko
  • Místo pracoviště: Jihlava