Nabídka práce > KOORDINÁTOR ZMĚN | P-FMEA MODERÁTOR | PÍSECKO

KOORDINÁTOR ZMĚN | P-FMEA MODERÁTOR | PÍSECKO

Náplň práce

Chcete se pohybovat v automotive firmě? Baví vás kvalita, projektový management, design nebo třeba technologie? Pak pro vás máme pozici stojící přesně mezi těmito odvětvími - obsazujeme KOORDINÁTORA ZMĚN!

Budete mít za úkol co nejhladší implementaci změn ve výrobě. Nemine vás každodenní komunikace v angličtině s přiděleným zákazníkem. Budete navrhovat řešení a spolupracovat snad se všemi odděleními ve společnosti.

Náplň práce:
- Koordinace řízení změn ve vývojové a sériové fázi a jejich naceňování
- Koordinace a řízení nástupu nových strojů
- Moderování FMEA
- Komunikace s designérem, architektem, manažerem projektu
- Koordinace logistiky, kvality, výroby a dalších
- Změny layoutů v závodě
- Tvorba výrobních předpisů - kde, co a jak vyrábět

Rádi vám povíme více detailů! Stačí jen zareagovat skrze odpovědní tlačítko nebo případně napsat (jan.laluch@grafton.cz) či zavolat (720 748 828).

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- Angličtina na komunikativní úrovni (B2+)
- Praxe v automotive, ideálně na pozici v kvalitě, technologii nebo projektovém managementu
- Znalost Procesní FMEA

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené nad rámec zákoníku práce - Flexibilní pracovní doba s jádrem 9-15 hod - Příspěvek na dopravu - Dotované stravování - Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Písek