Nabídka práce > PROGRAMÁTOR CNC | Táborsko | 1 směna

PROGRAMÁTOR CNC | Táborsko | 1 směna

Náplň práce

Programátoři či seřizovači CNC nastražte uši! Do strojírenské firmy v Táboře hledáme posilu do týmu. Jedná se o pozici PROGRAMÁTORA/SEŘIZOVAČE CNC strojů.

Na této pozici se můžete těšit na:
- programování/seřizování CNC strojů
- práci v systému Fanuc/Heidenhein, CAD/CAM
- každodenní využití výkresové dokumentace
- samostatná práce na CNC frézkách
- komunikace napříč odděleními

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání - technický obor
- praxe na podobné pozici v délce dostatečné k pochopení problematiky
- orientace v třískovém obrábění a v povrchových úpravách materiál, znalost materiálů
- orientace ve výkresové dokumentaci
- základy AJ nebo NJ - VÝHODOU
- zkušenosti s ISO normami - VÝHODOU

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na dopravu (3 Kč/km nad 10 km, obě cesty) 5 týdnů dovolené (nabíhá postupně za odpracovaná léta) flexibilní pracovní doba (THP) závodní stravování
  • Místo pracoviště: Tábor