Nabídka práce > VÝVOJOVÝ INŽENÝR | R&D ODDĚLENÍ

VÝVOJOVÝ INŽENÝR | R&D ODDĚLENÍ

Náplň práce

Staňte se součástí týmu společnosti, která je díky svým vědomostem a schopnostem vývoje úspěšnou technologickou jedničkou na trhu.

Co Vás na pozici VÝVOJOVÉHO INŽENÝRA čeká?

- vývoj, testování a zavádění do sériové výroby
- tvorba technické dokumentace
- návrh výrobních procesů nových produktů, zlepšování kvality a efektivnosti výroby
- spolupráce s externími testovacími centry
- občasné služební cesty

Požadavky

- elektro vzdělání - ideálně VŠ
- obdobné zkušenosti v elektrotechnickém průmyslu
- vyhláška 50
- znalost AJ nebo NJ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů placené dovolené - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na obědy - zvýhodněný mobilní tarif - pružná pracovní doba
  • Místo pracoviště: Jičín