Nabídka práce > SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ

SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ

Náplň práce

Máte zkušenosti jako samostatný/á účetní? Domluvíte se anglicky a láká Vás kariéra v mezinárodní společnosti? Jste týmový hráč a nebojíte se nových výzev? Pak nám pošlete svůj životopis!

Do mezinárodní farmaceutické společnosti sídlící v centru Prahy hledáme kandidáty/kandidátky se zkušenostmi z celé účetní oblasti, včetně DPH přiznání a ostatních daní.

Náplň práce:
- účtování přijatých a vydaných faktur do Scaly (tuzemské I zahraniční),
- vystavování faktur za služby,
- účtování majetku – odpisy – aktivace majetku,
- účtování bankovních výpisů, zadávání příkazů do banky
- účtování interních dokladů a jejich vystavování (například - časové rozlišení nákladů, dohady – měsíční),
- zpracování přiznání k DPH, souhrné hlášení a Kontrolní hlášení,
- účtování transakcí – pokladní účtenky z dodaných vyúčtování od zaměstnanců,
- zaúčtování cestovních příkazů včetně jejich kontrol,
- spolupráce na různých ad hoc úkolech, např. podpora marketingu při kontrolách SÚKL, reporting na ČAFF apod.

Lokalita: Praha 1
Nástup: ihned
Mzda: 50 000 Kč, po zkušební době 55 000 Kč
Pracovní doba: 8,30 – 17,00

Požadavky

- Prokazatelné zkušenosti z oblasti účetnictví,
- znalost anglického jazyka a odborné terminologie,
- zkušenosti z mezinárodního prostředí výhodou
- nutná znalost účetních standardů, IFRS výhodou,
- pokročilá znalost MS Excel - kontingenční tabulky, funkce SVYHLEDAT,
- nutná odolnost proti stresu, positivní myšlení, týmovost.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - příspěvek na dopravu - výuka anglického jazyka - penzijní připojištění - stravenkový paušál, - 5 týdnů dovolené - práce v centru města
  • Místo pracoviště: Praha