Nabídka práce > MZDOVÁ ÚČETNÍ

MZDOVÁ ÚČETNÍ

Náplň práce

Na Hodonínsku je otevřené místo pro novou MZDOVOU ÚČETNÍ nebo nového MZDOVÉHO ÚČETNÍHO!

Máte na této pozici už něco za sebou a toužíte po změně zaměstnavatele? Pak tohle může být ta správná šance.

Pracovní náplň:
- Kompletní vedení mzdového účetnictví a agendy s ním spojené
- Výpočty mezd pro zaměstnance společnosti
- Připravování měsíčních mzdových uzávěrek a reportů
- Správa mzdového IS a docházkového systému
- Komunikace s externími subjekty, úřady apod.

Požadavky

- SŠ ekonomického směru
- praxe na obdobní pozici aspoň jeden rok
- velmi dobrá znalost mzdového účetnictví, Zákoníku práce a další předpisů spojených se mzdovou agendou
- anglický jazyk na komunikativní úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Home office * Kafetérie * Flexibilní pracovní doba * Příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: Hodonín