Nabídka práce > TECHNOLOG | PCV | NÁBORÁK 70 000 KČ

TECHNOLOG | PCV | NÁBORÁK 70 000 KČ

Náplň práce

Baví Tě technologie? Hledáme člověka vzdělaného v technickém směru s komunikativní znalostí angličtiny.
Rozšíříš TY náš tým?

* Pracovat s metodikami LEAN ve výrobě PCV
* Zabezpečovat výrobu po technické a technologické stránce
* Realizovat analýzy funkčnosti strojů a procesů
* Zlepšovat kvalitu
* Spolupracovat s dalšími odděleními společnosti

Požadavky

* Min. SŠ s maturitou technického směru - strojírenství, elektrotechnika,..
* AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
* Znalost PC - MS Office + Outlook
* Znalost výrobních a měřících procesů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 39000 CZK do 48000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Náborový příspěvek 70 000 Kč * Smlouvu na dobu neurčitou * 5 týdnů dovolené * Home Office * Bonusy, prémie * Kafeterie * Příspěvek na sport/volný čas * Vzdělávání v rámci firmy * Příspěvek na penzijko
  • Místo pracoviště: Jihlava