Nabídka práce > MANAŽER VÝROBY| MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

MANAŽER VÝROBY| MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

Náplň práce

Hledáme zkušeného profesionála z výroby, který nehledá automotive, ale má chuť na něco nového! Máme pro tebe zajímavý produkt a skvělé pracovní prostředí. Chceš být klíčovou součástí rozvoje naší výrobní firmy na Třebíčsku?

Budeš mít na starost:

* Kompletní ovládání výrobního procesu
* Účast na růstu firmy v oblasti výroby
* Řízení týmu (mistři, technologové, atd.)
* Optimalizaci výroby
* Implementaci nových technologií a výrobků

Pokud máš zkušenosti a hledáš novou výzvu, neváhej nám dát vědět!

Požadavky

* Minimálně SŠ s technickým, strojírenským zaměřením
* NJ na úrovni B2
* Minimálně 3 roky praxe s vedením výroby
* Hledáme technika tělem i duší :-)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 75000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * 13. mzda dle hospodaření společnosti * Flexibilní pracovní doba * Příspěvek na penzijní a životní pojištění * Příspěvek na jazykové vzdělávání * Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Třebíč