Nabídka práce > FINANČNÍ ANALÝZA | AŽ 45 000 KČ

FINANČNÍ ANALÝZA | AŽ 45 000 KČ

Náplň práce

Hledá se analytický typ se zájmem o čísla, analýzy, reporty a tabulky!
Jste zkušenější profesionál? Nebo ambiciózní junior? Ovládáte anglický jazyk?
Tak to pro Vás máme skvělou pozici!

Vaší denní náplní bude:

- Nákladový controlling v oblasti kvality, režie a zmetkovitosti
- Pravidelné zpracování analytických reportů
- Správa účetnictví dlouhodobého majetku
- Sestavování měsíčních forecastů a rozpočtů
- Denní spolupráce s ostatními členy ekonomického týmu společnosti

Požadavky

- Min. SŠ ekonomického směru
- Aktivní znalost anglického jazyka min. B1 (anglicky mluvící nadřízený)
- Praxe alespoň 2 roky, ale nebráníme se ani JUNIORŮM!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - pružnou pracovní dobu - využití cizích jazyků a jazykové vzdělávání - příspěvek na penzijní připojištění - závodní stravování - příspěvek na dopravu
  • Místo pracoviště: Nové Město na Moravě