Nabídka práce > FINANČNÍ CONTROLLING | AŽ 60 TISÍC

FINANČNÍ CONTROLLING | AŽ 60 TISÍC

Náplň práce

Hledáme člověka, který se cítí jako ryba ve vodě mezi čísly! Máš zkušenosti s finančním controllingem a Excel ti není cizí? Preferuješ práci s daty, kontingenční tabulky jsou tvým doménou? Tak to máme něco přesně pro tebe!

Nabízíme pozici FINANCIAL CONTROLLER!

* Tvorba reportů, analýz a kalkulací
* Monitorování ekonomických KPI
* Úzká spolupráce při vytváření rozpočtu a plánování finančních kapacit
* Spolupráce s centrálním a ostatními odděleními společnosti

Zní to jako práce snů? Pak nám pošli svůj životopis!

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
* Praxe v controllingu min. 4 roky
* AJ na úrovni min. B1 (mezinárodní prostředí)
* Znalost ERP systému
* EXCEL - na úroveň kontingenčních tabulek

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Týden dovolené navíc * 13. mzda * Flexibilní pracovní doba * Home office možný po domluvě * Příspěvek na dojíždění * Závodní stravování * Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Pelhřimov