Nabídka práce > HLAVNÍ ÚČETNÍ | SENIOR | AŽ 70 TISÍC

HLAVNÍ ÚČETNÍ | SENIOR | AŽ 70 TISÍC

Náplň práce

HLAVNÍ FINANČNÍ ÚČETNÍ pro výrobní společnost na Havlíčkobrodsku!
Hledáme někoho zkušeného, kdo ovládá účetnictví a daně na jedničku. Tato pozice je pro nás klíčová a nabízí skvělou příležitost!

A co u nás budeš dělat?

* Zajistíš správu finančního účetnictví
* Budeš spolupracovat na měsíčních a ročních uzávěrkách
* Budeš se účastnit finančních auditů a komunikovat s ostatními odděleními
* Postaráš se o účtování majetku a kompletní správu DPH
* A i když budeš pracovat samostatně, budeš mít vždy k dispozici kolegyni na účtárně

Cítíš v sobě touhu po změně? Chceš posunout svou kariéru na novou úroveň a hledáš stabilního zaměstnavatele? Pak tu jsi na správném místě! :-)

Požadavky

* SŠ/VŠ ekonomického směru (ideálně účetnictví)
* Min. 6 let praxe v oblasti účetnictví
* Samostatnost, komunikativnost
* SAP obrovskou výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Flexibilní pracovní doba, home office * Příspěvek na stravování * Příspěvek na vzdělávání * Příspěvek na dopravu * Skvělé firemní akce
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod