Nabídka práce > TECHNICKÁ POZICE | ABSOLVENTI POZOR

TECHNICKÁ POZICE | ABSOLVENTI POZOR

Náplň práce

Příležitost na rozjezd kariéry pro čerstvé absolventy technicky zaměřených škol HERE!
Hledáš praxi? Ovládáš AutoCad nebo jiný program a technická dokumentace ti není cizí? Chceš být v kontaktu se zákazníky, ALE po té technické stránce?

Pak je pozice TECHNICKÉ PODPORY přesně pro tebe!
* Staneš se součástí desetičlenného týmu technické podpory
* Budeš mít přiděleno portfolio zákazníků, na jejichž technické požadavky se budeš zaměřovat
* A pozor! Většinu administrativy za tebe zvládne parťák, který ti bude k dispozici :)
* Denně budeš spolupracovat s výrobou, vývojovým týmem, konstruktéry, ladit detaily zakázek po technické stránce
* Budeš poskytovat technické poradenství, připravovat technické podklady pro nabídky

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání (ideálně stavebního, strojírenského směru)
* AJ nebo NJ na úrovni min. B1 (nepotřebujeme business AJ/NJ, ale nesmíš se bát mluvit)
* Předchozí praxe ve stavebnictví, strojírenství
* Výborná orientace v technické dokumentace, výkresech
* Komunikativnost :-)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Pružná pracovní doba * Home office možný * Příspěvek na stravování * Jazykové kurzy * Benefit karta
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod