Nabídka práce > LEAN SPECIALISTA | AŽ 70 TISÍC

LEAN SPECIALISTA | AŽ 70 TISÍC

Náplň práce

Rádi hledáte dokonalost a jste mistr Lean světa? Razíte heslo STOP PLÝTVÁNÍ?
Do stabilní společnosti hledáme toho pravého Lean specialistu, který má kreativní přístup k procesům a domluví se anglicky.

Co od tebe očekáváme:
* Zlepšování procesů a kvality pro zvýšení efektivity
* Projektové plánování
* Monitoring nákladů, reporting
* Využívání nástrojů Six Sigma
* Spolupráce se členy zlepšovacího týmu

Pokud jsi právě tím, kdo rád mění pravidla hry ve prospěch efektivity, pošli nám svůj životopis!

Požadavky

* VŠ vzdělání technického, strojírenského oboru
* AJ na úrovni B2 (mezinárodní prostředí)
* Zkušenost na obdobné pozici
* Znalost prostředí výrobní firmy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. a 14. mzda * Finanční prémie * 5 týdnů dovolené * Flexibilní pracovní doba * Příspěvek na stravování * Odborné a jazykové vzdělávání * Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Jihlava