Nabídka práce > SKLADNÍK | VZV | JIHLAVA

SKLADNÍK | VZV | JIHLAVA

Náplň práce

Máš šikovné ruce, vyhovuje ti pořádek a systém?
Nevadí ti pracovat na dvě směny a máš rád volné víkendy?

Tak to zkus u nás :)

Tvojí pracovní náplní bude:
- příjem a vykládka zboží, zaskladnění na určená místa
- příprava zakázek k expedici (kompletace, zabalení, ukládání na paletu)
- vybavení zásilek potřebnými doklady a předání dokumentace na určená místa
- předání zboží a dokumentů přepravním společnostem

Požadavky

- Práce s počítačem -( budeš denně připravovat a zpracovávat podklady k naskladnění a vyskladnění zboží)
- platný průkaz VZV
- Fyzická kondice (budeš zvedat břemena nad 15 kg!)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 26000 CZK do 29000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 20 dní dovolené - stravenkový paušál ve výši 53 Kč/ den - měsíční příspěvek na penzijní připojištěn
  • Místo pracoviště: Jihlava