Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO NĚMECKO

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO NĚMECKO

Náplň práce

Jsi obchoďák tělem i duší a němčina je pro tebe hračka? Máš zkušenost s mezinárodním obchodem?
Staň se součástí našeho týmu jako OZ pro Německo:

* Budeš se podílet na budování firemní značky na německém trhu
* Pečovat o stálé zákazníky a vyhledávat nové obchodní příležitosti
* Propagovat naše portfolio produktů
* Reporting spojený s obchodem ani administrativa tě nemine
* Veškerá agenda okolo obchodních případů - řešení, zpracování, reklamace

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Znalost německého jazyka na úrovni denní komunikace
* Mezinárodní zkušenosti na obchodní pozici vítány
* Profesionál tělem i duší, reprezentativní vystupování
* Orientace na zákazníka
* Být ochotný/á cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 60000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Automobil k soukromým účelům * Finanční bonusy * Náborový příspěvek * Podpora profesního vzdělávání a osobního rozvoje * Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Jihlava