Nabídka práce > Montážní dělník do elektrovýroby

Montážní dělník do elektrovýroby

Náplň práce

Máme tu pro Vás zajímavou pozici pro nově otevřený úsek v Jihlavě! Montážní dělník do elektrovýroby, s nástupem od 1.10.
- na dvě směny (ranní, odpolední),
- od ledna 2024 na tři směnny (ranní, odpolední, noční),
Mzda až 35 900 Kč po zapracování, což zpravidla bývá po cca 6 měsíci od nástupu.
Ke mzdě si přijdete i na nástupní prémii 50 000 Kč.
Dlouho neváhejte, a určitě se nám ozvěte.
Jako montážní dělník v elektrovýrobě si budete moci nejen slušně vydělat, ale také se podílet na nových technologiích ve výrobě

Požadavky

- min. ukončené základní vzdělání
- věk min.18.let
- ochota pracovat ve směnném provozu (směny Vám mohou zasáhnout do víkendu)
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 29200 CZK do 35900 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - nástupní prémie 50 000 Kč! - mimořádné odměny za přesčasové víkendové směny až 5 000 Kč/měs. (tyto přesčasové víkendové směny jsou dobrovolné, tj. chcete-li si více vydělat, nikdo Vám nebrání) - týden dovolené navíc - dotované závodní stravování (d
  • Místo pracoviště: Jihlava