Nabídka práce > VEDOUCÍ ÚDRŽBY | AŽ 60 000 KČ

VEDOUCÍ ÚDRŽBY | AŽ 60 000 KČ

Náplň práce

Umíte se postarat o to, aby výrobní linky běžely plynule a efektivně? Víte, kdy naplánovat jejich opravu, či kdy objednat náhradní díly? Máte zkušenosti s vedením lidí a dorozumíte se anglicky?

Pak určitě neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Hledáme VEDOUCÍHO ÚDRŽBY do výrobní firmy.

Na starosti byste měl/a následující:
- Pravidelná údržby strojů
- Vedení týmu (cca 70 techniků a údržbářů)
- Plánování oprav, preventivní údržby a revizí
- Řízení oprav a servisních prací
- Plánování a sledování rozpočtu pro oddělení údržby

Požadavky

- Technické vzdělání
- Anglický jazyk - komunikativní (ale ne na denní bázi)
- Zkušenosti s vedením lidí
- Praxe na obdobné pozici

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Závodní stravování, stravenky - Příspěvek na volný čas - Bonusy za věrnost - Příspěvek na penzijní pojištění - Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Tábor