Nabídka práce > MANAŽER PROJEKTU | DOPRAVNÍ STAVBY

MANAŽER PROJEKTU | DOPRAVNÍ STAVBY

Náplň práce

Chcete bý součástí této lákavé příležitosti a vést mimořádné projekty? Máte zkušenost s projektovým řízením dopravního stavitelství?

Pokud ano, toto je šance přímo pro Vás!

Chystáme nové projekty a hledáme někoho, kdo už má v tomto oboru značné zkušenosti!

Co budete mít na starosti?

- Řízení výstavby v souladu s obecně platnými předpisy a směrnicemi
- Spolupráce na přípravě nabídek
- Přímý dohled nad prováděním výstavby na základě požadavků smlouvy, technické dokumentace, harmonogramu, rozpočtu a kvality
- Koordinace činnosti podřízených pracovníků a subdodavatelů
- Plánování a objednávání výrobních prostředků a materiálu, dohled nad včasností a kvalitou jejich dodávek
- Kontrola nákladů a průběžné sledování předpokládaného rozpočtu
- Sledování plnění cílů
- Zajišťování dodržování BOZP
- Vedení stavebního deníku

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
- Autorizační osvědčení jako autorizovaný inženýr nebo technik pro obor dopravní stavby velkou výhodou
- min. 3 letá praxe jako stavbyvedoucí na dopravních stavbách na středně velkých a velkých projektech
- Znalost českého jazyka a porozumění specifické povaze práce na českém trhu
- Mobilita a připravenost pracovat na služebních cestách

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 70000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 27 dní dovolené - Práci ve velké, profitující, stabilní stavební společnosti s mezinárodní působností - Možnost osobního rozvoje a strategicko- manažerského sebeuplatnění - Práci v přátelském a odhodlaném týmu složeném z lokálních odborníků - Spolu
  • Místo pracoviště: Trutnov