Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | POTRAVINÁŘSTVÍ | JIŽNÍ ČECHY

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | POTRAVINÁŘSTVÍ | JIŽNÍ ČECHY

Náplň práce

Do potravinářské firmy na Táborsku hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE, kterému bude svěřen region Jižních Čech (České Budějovice, Český Krumlov, Třeboň).

Náplň práce:
- zajištění zásob a merchandisingu produktů
- plnění obchodních cílů
- průběžné sledování výsledků
- plánování schůzek, realizace a případné vyjednávání nových obchodních aktivit
- zajištění nových objednávek
- promo akce
- aktivní cestování po schůzkách

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Praxe na pozici obchodního zástupce rychloobrátkového zboží
- Anglický jazyk VÝHODOU nikolv podmínkou
- MS Office - především Excel a Word
- Ochota denního cestování
- ŘP sk. B
- Odolnost vůči stresu, flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Služební automobil i pro soukromé účely - Notebook a mobilní telefon - Flexibilní pracovní doba - Finanční bonusy - Příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době - Stravenky
  • Místo pracoviště: Tábor