Nabídka práce > ZÁKAZNICKÝ SERVIS S NJ i AJ

ZÁKAZNICKÝ SERVIS S NJ i AJ

Náplň práce

Jako člen týmu zákaznického servisu budete:

komunikovat se zákazníky prostřednictvím telefonu a emailu
zpracovávat zákaznické objednávky (příjem, kontrola stavu, expedice apod.)
řešit případné reklamace a přání zákazníků
pracovat na PC (administrativa, cenové nabídky, doprava, zákaznická data aj.)
spolupracovat s ostatními odděleními
aktivně přispívat k zákaznické spokojenosti

Požadavky

SŠ vzdělání
komunikace v němčině a angličtině na výborné úrovni - denně ústní i písemná - NUTNOSTÍ!!
profesionállní vystupování a komunikace (email, telefon)
praxe na PC - MS Office
praxe se SAP - výhodou
ochota spolupráce v týmu
aktivní přístup k řešení případných problémů
administrativa

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zajímavá práce v perspektivní zahraniční firmě - odpovídající finanční ohodnocení - školení a kurzy - řada zaměstnaneckých benefitů (např. 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování) - příspěvek na pojištění - možnost práce z domova - rodinná atmos
  • Místo pracoviště: Teplice