Nabídka práce > Asistent sekce Zboží

Asistent sekce Zboží

Náplň práce

Rád/a bys nahlédl/a pod pokličku jednoho z našich obchodních týmů? Hledáš právě přivýdělek před Vánoci?

Při telefonování se ti nestáhne hrdlo a rád/a budeš komunikovat s našemi partnery?

Můžeš nám věnovat alespoň 20 hodin týdně?

Paráda! Do našeho týmu Zboží hledáme šikovného a veselého člověka, který bude v kontaktu se všemi v týmu a především s našemi skvělými partnery!

Můžeš se těšit na:
- spolupráce s týmem Zboží
- denní komunikace s našemi stávajícími partnery
- pomoc partnerům s administrací objednávek
- zadávání informací do systému

Požadavky

- pečlivost, zodpovědnost a chuť do práce
- organizační a komunikační schopnosti
- flexibilitu
- časovou dotaci 20 hodin týdně

Nabízíme

- mladý a dynamický pracovní tým
- kanceláře na Náměstí Míru
- zdokonalování se v telefonické komunikaci
- pokud si budeme rozumět, možnost posunu na naší Zákaznickou péči

Další informace

Cítíte, že tahle brigáda je to pravé pro vás? Pošlete nám e-mail s předmětem „Asistent týmu Zboží“ na prace@slevomat.cz - připojte své CV a pár vět, proč by nám to spolu mohlo klapat.

Informace o pozici

  • Slevomat.cz
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Belgická 38, Praha 2, 120 00