Nabídka práce > NÁKUPČÍ | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

NÁKUPČÍ | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

Náplň práce

Není NÁKUP jako nákup! Hledáme někoho komunikativního, zodpovědného!
Máš zkušenosti z oblasti nákupu? Ovládáš angličtinu, je na tebe spoleh a víš, co je kov?

NÁKUPČÍ u nás bude mít na starosti:

* Hledání dodavatelů, komunikaci, vyjednávání podmínek
* Přípravu a vedení výběrového řízení dodavatelů
* Kontrolu a vylepšování nákupního procesu
* Reportování, účast na auditech
* Komunikaci s ostatními odděleními

Požadavky

* SŠ/VŠ ideálně technického směru
* AJ na úrovni alespoň B2 (denní komunikace!)
* Praxe v nákupu
* Orientace v oblasti kovů
* Uživatelská znalost PC (budeš pracovat v Outlooku, Excelu, Wordu..)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * 13. mzda * Flexibilní pracovní doba, občasný homeoffice * Příspěvek na stravování * Kafeterie * Telefon, notebook (i pro soukromé účely)
  • Místo pracoviště: Jihlava