Nabídka práce > TEST INŽENÝR

TEST INŽENÝR

Náplň práce

Hledá se TEST INŽENÝR!

Máte zkušenosti ve vývoji a údržbě výrobních testovacích zařízení? Máte vyhlášku 50 par. 5,6 nebo elektro vzdělání?

Zkrátka člověk, kterého baví elektro, testování a orientuje se alespoň trochu v programování!

Vaší hlavní odpovědností bude:

- Vývoj a údržba výrobních i laboratorních testovacích zařízení
- Převádění produktu z fáze vývoje do výroby
- Analýza výsledků testování/programování
- Integrování testerů do podnikového MES (Manufacturing executive system)
- Optimalizaci výrobních procesů (trvalé zlepšování, produktivita, náklady)
- Řešení problémů, spolupráce s výrobou, výrobní kvalitou

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání elektro (předpoklad pro získání §5,6 vyhlášky 50/1978)
- Znalost programovacích jazyků C++ a/nebo C#
- Orientace v elektrických obvodech a povědomí o elektrických a jiných fyzikálních veličinách
- Komunikativní AJ
- Orientace v technické dokumentaci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Nabízíme Vám: - Roční bonus za splnění individuálních i týmových cílů - 27 volných dnů (25 dní dovolené a 2 sick day) - Flexibilní pracovní dobu - Příspěvek na dopravu - Možnost závodního stravování nebo stravenkovou kartu - Nejnovější technologie -
  • Místo pracoviště: Trutnov