Nabídka práce > PRODUKTOVÝ SPECIALISTA | AJ

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA | AJ

Náplň práce

Najdeme PRODUKTOVÉHO MANAŽERA, který se domluví anglicky a pomůže nám vést a rozvíjet naši produktovou řadu?

Náplň práce:

- Zpracování návrhů za oblast produktového managementu
- Vyhodnocování klíčových ukazatelů, které souvisí s prouduktem - zisky, spokojenost zákazníků a podobně
- Tvorba produktového portfolia
- Tvorba analýzy ohledně nového produktu
- Spolupráce s dalšími odděleními napříč společností hlavně s vývojem a marketingem

Požadavky

- Min. SŠ
- Alespoň 2 roky praxi s PLASTY
- AJ na komunikativní úrovni (B1)
- Spolehlivost, komunikativnost
- Dobrou organizaci práce

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Práci na HPP - Home Office - 5 týdnů dovolené - Školení v rámci společnosti - Zaměstnanecné slevy - Výhodný mobilní tarif - Teambuildingové aktivity - Příspěvek na dopravu - Kafeterie
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou