Nabídka práce > TECHNOLOG BEZ CIZÍHO JAZYKA | HAVLÍČKOBRODSKO

TECHNOLOG BEZ CIZÍHO JAZYKA | HAVLÍČKOBRODSKO

Náplň práce

Potřebujeme zkušeného TECHNOLOGA! Máš technické vzdělání a alespoň 2 roky praxi? Možná si pro nás ten pravý, zkusíš to a pošleš životopis?

Budeš:

- Tvořit technologické a výrobní postupy v informačním systému
- Aktualizovat a měnit technologické postupy
- Tvořit výrobní dokumentaci: kusovníky, výrobní postupy, regulace, plány
- Pracovat s MS Office – hlavně s Excelem!

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání technického směru
- Praxi na obdobné pozici
- Znalost výkresů a technické dokumentace
- Výhodou zkušenost s Business Central
- Schopnost pracovat v týmu i samostatně
- Chuť se rozvíjet

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - HPP na dobu neurčitou - Flexibilní pracovní doba - Práce ve stabilní společnosti - Možnost kariérního růstu, školení - Příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod