Nabídka práce > PROCESNÍ TECHNOLOG | AJ

PROCESNÍ TECHNOLOG | AJ

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici procesního technologa? Umíte dobře anglicky či německy? Láká vás změna a možnost účastnit se nových projektů? Pak neváhejte poslat životopis a rozšířit tak stávající tým!

* Optimalizace stávajících procesních postupů v rámci zpracování kovů a plastických hmot
* Technická podpora zavádění nových projektů do výroby
* Plánování a sledování nákladů ve svěřené oblasti
* Spolupráce a komunikace napříč společností a s dodavateli

Požadavky

* VŠ strojního nebo chemicko - technologického zaměření
* Znalost a zkušenost z oblasti zpracovávání kovů, slitin, plastických hmot
* AJ nebo NJ na úrovni B2
* Znalost PC - MS Office + Outlook
* Znalost SAP, Power BI

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 39000 CZK do 48000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Náborový příspěvek 70 000 Kč * Smlouvu na dobu neurčitou * 5 týdnů dovolené * Home Office * Bonusy, prémie * Kafeterie * Příspěvek na sport/volný čas * Vzdělávání v rámci firmy * Příspěvek na penzijko
  • Místo pracoviště: Jihlava