Nabídka práce > SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY | AJ

SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY | AJ

Náplň práce

Přidejte se k nám do týmu jako Inženýr dodavatelské kvality! Společně budeme vytvářet a udržovat ty nejlepší vztahy s dodavateli a zajišťovat, že naše produkty budou vždy vynikající. Čekáme na vaše inovativní myšlenky a nadšení pro kvalitu Vstupte do hry a buďte součástí našeho úspěšného týmu!

* Pravidelná komunikace s dodavateli
* Vedení jednání s nimi v AJ
* Jejich hodnocení, audity a kontrola
* Schvalování nových dodavatelů
* Vedení projektů, které s nimi souvisejí
* Spolupráce na nápravných akcích formou CAPA procesu
* Spolupráce s kolegy napříč společností

Požadavky

* VŠ ideálně vědecko technického směru
* AJ na vynikající úrovni (C1)
* Schopnost vést jednání v AJ
* Minimálně 2 roky zkušeností na obdobné pozici ideálně v MEDICAL prostředí
* ISO 9001; ISO 13485; 21 CFR 820
* SAP výhodou
* Ochota cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Home Office * Cafeteria systém odměňování * Příspěvek na penzijní připojištění * Příspěvek na stravování * Jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou