Nabídka práce > VÝVOJÁŘ ELEKTRO ZAŘÍZENÍ | TÁBORSKO | AŽ 60 000 Kč

VÝVOJÁŘ ELEKTRO ZAŘÍZENÍ | TÁBORSKO | AŽ 60 000 Kč

Náplň práce

Do dynamicky rostoucí firmy na Táborsku hledáme novou posilu na oddělení vývoje!

Na pozici VÝVOJÁŘE ELEKTRO ZAŘÍZENÍ uvítáme jak absolventa se správným vzděláním, tak zkušeného vývojáře, který chce změnit pracovní prostředí a být u růstu naší divize.

Náplň práce:
- Návrhy elektrických a magnetických obvodů
- Řízení a realizace navazujících zkoušek a testů
- Ověřování funkčnosti nových výrobků
- Návrhy metod měření
- Spolupráce s oddělením konstrukce, zkušebnou a technology

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání elektro směru (ideálně elektronika, mechatronika, elektrotechnika apod.)
- Lepší základy AJ
- Praxe ve vývoji nebo jiné pozici v elektro směru výhodou, ne podmínkou!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené navíc - Možnost částečného home office (dle domluvy) - Flexibilní pracovní doba (pevné jádro 8-14 hod) - Různé finanční bonusy a odměny - Závodní stravování - Vzdělávání, školení a rozvoj
  • Místo pracoviště: Tábor