Nabídka práce > DISPEČER | SPECIALISTA DOPRAVNÍCH SLUŽEB | TÁBORSKO

DISPEČER | SPECIALISTA DOPRAVNÍCH SLUŽEB | TÁBORSKO

Náplň práce

Do mezinárodní firmy na Táborsku hledáme posilu na oddělení dopravních služeb. Pokud máte praxi jako DISPEČER či zkušenosti se zaměstnáním v logistice, určitě čtěte dál! :)

Náplň vaší nové práce:
- Zajištění fungování stávajících vnitrostátních a mezinárodních dopravních služeb
- Komunikace s obchodními partnery a přepravci
- Práce v systému Transporeon
- Zajištění optimalizace dopravy
- Odpovědnost za včasné doručení dodávek
- Kontrola a schvalování přijatých faktur společně s dodržováním budgetu
- Rozvíjení portfolia dopravců

Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání - logistický obor VÝHODA (nikoliv podmínka)
Zkušenosti na podobné pozici (ideálně jako dispečer)
Znalost softwaru Transporeon VÝHODOU
Angličtina na úrovni alespoň B1 (občasná komunikace se zahraničními klienty)
Znalost MS Office
Komunikativnost a obchodní smýšlení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 40000 CZK do 47000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Finanční bonusy - Příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době - Stravenky
  • Místo pracoviště: Tábor