Nabídka práce > TECHNOLOG| MONTÁŽ| OLOMOUC|

TECHNOLOG| MONTÁŽ| OLOMOUC|

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného uchazeče na pozici TECHNOLOG!

Náplň práce:
- optimalizace stávajících technologií a procesů
- automatizace a snižování nákladů
- podpora výroby
- tvorba technologických postupů
- spolupráce napříč odděleními (konstrukce, logistika, kvalita,..)

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického zaměření
- praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky podmínkou
- znalost AutoCADu
- znalost práce v SAP
- znalost AJ min. na úrovni B1

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - flexibilní pracovní doba - 5 dní dovolené navíc + další nadstandartní dny volna - závodní stravování - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na ozdravný program - odměna na dovolenou a na Vánoce
  • Místo pracoviště: Olomouc