Nabídka práce > STRATEGY BUSINESS DEVELOPMENT DIRECTOR

STRATEGY BUSINESS DEVELOPMENT DIRECTOR

Náplň práce

Máte zkušenost s rozvojem výrobních a obchodních příležitostí, výhradně v CHEMICKÉM průmyslu? Komunikujete anglicky?
Pak by Vás mohla zaujmout pozice STRATEGY BUSINESS DEVELOPMENT DIRECTOR. Náplní práce bude:
- Vyhledávání nových obchodních partnerů
- Rozvoj obchodních a výrobních příležitostí
- Posouzení investičních/business zámerů společnosti
- Forecast pro krátkodobý i dlouhodobý obchodní potencial
- Monitoring trendů v chemickém odvětví
- Sledování a reporting aktivit významných společností na trhu
- Tvorba obchodního plánu
- Spolupráce při tvorbě marketingové strategie
- Příprava obchodních nabídek
- Vyjednávání lepších nebo nových podmínek se zákazníky nebo partnerskými firmami
- Spolupráce při realizaci plánů, průběžné vyhodnocování a reporting výsledků a plnění

Požadavky

- Výborná znalost AJ
- VŠ obchodního nebo technického směru
- ZNALOST CHEMICKÉHO TRHU PODMÍNKOU!
- Praxe v BD a strategického řízení alespoň 7 let
- Zkušenost s project managementem výhodou
- Pokročilá znalost MS office (word, excel, PowerPoint)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 130000 CZK do 160000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL I K SOUKROMÉMU UŽITÍ * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba s pevnou složkou * zvýhodněné stravování * příspěvek na penzijní připojištění * odborný rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Teplice