Nabídka práce > INŽENÝR CAE | mechanika těles

INŽENÝR CAE | mechanika těles

Náplň práce

Máš zájem o práci jako CAE inženýr při vývoji komponentů pro autoprůmysl?
Potřebujeme VŠ vzdělání technického směru a plynulou angličtinu :)

Budeš:

* Zabývat se výpočty statické a dynamické pevnosti
* Pracovat se simulacemi montáží podvozkových dílů
* Zdokonalovat výpočty, provádět fyzické testy v laboratoři
* Spolupracovat s týmy vývoje a aplikačního inženýrství

Požadavky

* VŠ technického směru
* Zkušenost na obdobné pozici alespoň 5 let
* Velmi dobrá znalost mechaniky těles
* AJ min. B2
* Zkušenost s výpočty konečných prvků
* Znalost SW pro konečno-prvkové výpočty
* Přehled v oblasti úpravy materiálu a pevnostních mezních stavů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * 13. mzda * Bonusy * Pružná pracovní doba * Zahraniční stáže * Vzdělávání * Příspěvek na penzijní připojištění * Cafeterie
  • Místo pracoviště: Dačice