Nabídka práce > TECHNOLOG | PRÁŠKOVÉ LAKOVÁNÍ | PROSTĚJOV

TECHNOLOG | PRÁŠKOVÉ LAKOVÁNÍ | PROSTĚJOV

Náplň práce

Máte již praktické zkušenosti v oblasti práškového lakování? Nebo jste se této oblasti věnovali pouze v rámci studia? Chcete se podílet na zavádění nových technologií a vést různorodé projekty? Domluvíte se aktivně anglicky nebo německy?

Pak hledáme právě VÁS!

Do výrobní firmy v Prostějově hledáme TECHNOLOGA PRÁŠKOVÉHO LAKOVÁNÍ!

Vaší náplní práce bude:
- zlepšování procesů v oblasti práškového lakování
- vedení nových projektů
- spolupráce s interními a externími partnery, dodavateli a zákazníky
- provádění technologických auditů

Požadavky

Musíte mít:
- VŠ nebo SŠ technického směru
- praktické zkušenosti s práškovým lakováním (alespoň v podobě diplomové práce nebo praxe)
- aktivní znalost AJ nebo NJ
- ochota vycestovat

Výhodou bude:
- praxe z pozic technologa/procesního inženýra
- zkušenost s vedením projektů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - 5 týdnů dovolené - Flexibilní začátek pracovní doby - Příspěvek na stravování - Odměna za doporučení zaměstnance (20.000 Kč) - Příspěvky na zdravotní péči (vitamínové balíčky apod.) - Sportovní aktivity (lístky na sportovní utkání, turna
  • Místo pracoviště: Prostějov