Nabídka práce > PLC SERVISNÍ TECHNIK| ZAHRANIČNÍ CESTY| až 100 000 Kč

PLC SERVISNÍ TECHNIK| ZAHRANIČNÍ CESTY| až 100 000 Kč

Náplň práce

Máš SŠ vzdělání v oblasti elektro či PLC programování? Domluvíš se anglicky a nevadí časté výjezdy do zahraničí?
Tak se mi ozvi!

Náplň práce:
- instalace a uvedení strojů do provozu
- programování linek
- cestování do zahraničí (Evropa, Afrika, Asie)
- komunikace s externími dodavateli

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru (elektro, PLC programování)
- zkušenosti s programováním softwaru (Simatic, S7, ControlLogix,..)
- znalost AJ na úrovni alespoň B1 (zahraniční cesty)
- ochota cestovat a pobývat dlouhodobě v zahraničí
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 75000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - propracovaný systém školení - plně hrazené cestovní výdaje - diety dle zemí výjezdu - možnost cestovat po celém světě
  • Místo pracoviště: Zlín