Nabídka práce > SENIOR ACCOUNTANT | až 85 000 Kč

SENIOR ACCOUNTANT | až 85 000 Kč

Náplň práce

Hledá se zkušený/á účetní se znalostí anglického jazyka. Máte zkušenosti s účetnictvím třetích zemí? Vedl/a jste pracovní tým? Pokud ano ozvěte se nám!

Zodpovědnosti:

- Zajištění měsíčních uzávěrek a přesného vedení účetní dokumentace
- Práce s programem Helios a dalšími účetními nástroji
- Zpracování DPH a dodržování daňových předpisů
- Komunikace s týmem ohledně účetních otázek
- Monitorování a zajišťování souladu s místními a mezinárodními účetními standardy
- Spolupráce s oddělením financí a dalšími relevantními odděleními
- Komunikace s centrálou společnosti v zahraničí
- Vedení týmu

Požadavky

- Středoškolské vzdělání ekonomického směru
- Minimálně 5 let praxe v oblasti účetnictví s důrazem na třetí země
- Zkušenost s vedením pracovních týmů
- Pokročilá úroveň anglického jazyka (schopnost psáné i mluvené komunikace)
- Znalost českých účetních standardů
- Orientace v daňových zákonech
- Pokročilá znalost MS Office (především Excel)
- Dále výhodou zkušenosti z prostředí výrobní společnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 70000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Roční bonus - Půlroční bonus - 25 dní dovolené - Možnost občasné práce z domova - Vzdělávání - Výrazně dotované stravování v jídelně společnosti - Možnost využití svozové dopravy - Příspěvek na penzijní připojištění až do výše 4.000 Kč
  • Místo pracoviště: Kladno