Nabídka práce > FEM ENGINEER | DEVELOPMENT

FEM ENGINEER | DEVELOPMENT

Náplň práce

Pokud ovládáš angličtinu a FEM metodu, máme pro tebe skvělou pozici. Hledáme odborníka na mechaniku těles do našeho vývojového týmu!

Tvá práce bude zahrnovat:

* Vývoj metod pro analýzu pevných těles
* Materiálové modely pro numerické výpočty
* Vývoj podvozkových dílů pro vozidla.

Sledujeme trendy v automotive a hledáme inovativní řešení.

Požadavky

* VŠ/SŠ vzdělání technického směru
* AJ na komunikativní úrovni
* Několikaletá zkušenost na obdobné pozici
* Znalost metody FEM
* Velmi dobrá znalost mechaniky pevných těles

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * 13. mzda * Bonusy * Pružná pracovní doba * Zahraniční stáže * Vzdělávání * Příspěvek na penzijní připojištění * Cafeterie
  • Místo pracoviště: Dačice