Nabídka práce > KONSTRUKTÉR | INVENTOR

KONSTRUKTÉR | INVENTOR

Náplň práce

Jsi již zkušenější konstruktér? Znáš Autodesk Inventor a angličtina ti není cizí?

Do úspěšné firmy kousek od Blanska hledáme KONSTRUKTÉRA, který skvěle doplní rozrůstající se tým!

Co bude tvá náplň práce:
- připravování modelů ve 3D společně s výkresovou dokumentací a revizí dílů
- optimalizace produktů směrem k výrobní úspoře
- navrhování výrobních materiálů a nákup nových dílů
- kontrolování kvality vyráběných a nakupovaných dílů
- testování výrobků dle požadovaných specifikací, implementování zákaznických požadavků
- prezentace zjištěných výsledků

Požadavky

Co požadujeme?
- ŠŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- znalost softwaru Autodesk Inventor podmínkou a práce v něm alespoň 1 rok
- AJ na komunikativní úrovni (schopnost vyřidit telefonát v AJ)
- ochota jednou, dvakrát za měsíc cestovat k zákazníkovi v rámci regionu
- zvídavost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
- ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ nutností

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dojíždění - příspěvek na stravování - Multisport karta - zvýhodněné tarify pro tebe i tvou rodinu - možnosti dalšího vzdělávání (jazykové/odborné) - stabilní zázemí a přátelský kolektiv
  • Místo pracoviště: Blansko