Nabídka práce > VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ | SLUŽEBNÍ VŮZ

VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ | SLUŽEBNÍ VŮZ

Náplň práce

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí obchodního oddělení pro společnost zaměřenou na výrobu inovativních automatizačních projektů.
Tato pozice vyžaduje zkušenosti s vedením týmu, špičkové znalosti v oblasti obchodu a projektového řízení.

Co bude Vaší náplní na této pozici?

- Spoluúčast na vedení obchodního úseku
- Komunikace se stávajícími i potencionálními zákazníky
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Příprava komplexních technických a cenových nabídek
- Podpora technického úseku při vyjednávání a uzavírání smluvních vztahů s klienty
- Práce s CRM systémem
- Marketingová podpora

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření, není ale podmínkou
- Zkušenosti na obdobné pozici v oblasti obchodu
- Zkušenost s prodejem komplexních řešení v oblasti automatizace nebo robotiky
- Výborné prezentační a vyjednávací schopnosti
- Konzultativní přístup pro přizpůsobení požadavků zákazníka
- Komunikativní AJ na úrovni B2
- ŘP skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 60000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Zajímavá bonusová složka - Služební vozidlo i k soukromým účelům - Mobilní telefon a notebook - Flexibilní pracovní doba - Částečný homeoffice - Zázemí stabilní české společnosti - Vstřícný a přátelský kolektiv - Služební cesty v ČR i do zahraničí
  • Místo pracoviště: Chrudim