Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY|až 50 000 Kč/m

INŽENÝR KVALITY|až 50 000 Kč/m

Náplň práce

Do stabilní společnosti hledáme inženýra kvality, který se nebojí nových výzev!
Máte komunikativní angličtinu a zkušenost z oboru kvality? V tom případě je pracovní nabídka přímo pro Vás!

Co bude Vaší náplní práce:
* kontrola a testování nových výrobků
* komunikace se zákazníky, jednání reklamací
* práce na interních auditech
* odpovědnost za nápravné opatření
* komunikace se zákazníkem
* spolupráce napříč výrobou
* možnost školení kolegů v oblasti kvality

Požadavky

* SŠ vzděláni technického oboru
* AJ na aktivní komunikativní úrovni
* zkušenost na obdobné pozici
* znalost 5WHY, PPAP, 8D reportů
* MS Office
* zkušenost z oblasti vstřikování plastů výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * práce ve stabilní společnosti s dlouhou tradicí * atraktivní mzdové ohodnocení * flexibilní pracovní doba * 5 týdnů dovolené, sickdays * bonusy/prémie * příspěvek na penzijní pojištění * příspěvek na stravování * příspěvek na dojíždění * MultiSp
  • Místo pracoviště: Kroměříž