Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ČR A SR | SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ČR A SR | SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

Náplň práce

Jste zkušený obchodník tělem i duší? Vyhovuje Vám flexibilní pracovní doba? Chcete se pohybovat na českém a slovenském trhu?

Tak se nám neváhejte ozvat! Aktuálně hledáme zkušeného OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE do dynamické společnosti, která se specializuje na luxusní wellness produkty a koupelnové vyvabení.

Co bude Vaší náplní?
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- péče o stávající zákazníky a rozvoj další spolupráce
- prezentace produktů a odborné poradenství
- příprava a vyjednávání obchodních podmínek
- sledování aktuálních trendů a novinek
- úzká spolupráce s marketingem a týmem prodeje

Požadavky

- praxe na obdobné pozici
- velmi dobrá komunikativní a prezentační schopnost
- komunikativní znalost AJ
- výhodou znalost české a slovenského trhu
- ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - služební automobil i pro soukromé účely - 13. mzda - flexibilní pracovní doba - homeoffice
  • Místo pracoviště: Jičín